2022 жылдың 22 сәуірінде "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ "Шет тілдері" кафедрасының ПОҚ: Омбы мемлекеттік педагогикалық университетінің "Шет тілдері" кафедрасының ұйымдастыруымен "Жоғары оқу орнында студенттердің кәсіби-бағытталған тілдік дайындығын ұйымдастыру" атты IV Халықаралық ғылыми-әдістемелік семинар жұмысына кафедра меңгерушісі, ф.ғ.к., аға оқытушы Олькова И.А.,  ф.ғ.к., аға оқытушы Аубакирова С. С., п.ғ.м., аға оқытушы Исмагамбетова Л. Ш.  Омбы мемлекеттік педагогикалық университетінің құрылғанына 90 жыл толуына арналған  "Білім көкжиегі" атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясына қатысты. Семинардың мақсаты: ЖОО-да студенттердің кәсіби-бағытталған тілдік дайындығы мәселелерін талқылау; шетел тілі арқылы болашақ мамандардың әмбебап құзыреттерін дамыту; РФ және басқа елдердің ЖОО-да тілдік емес мамандықтар студенттері үшін шетел тілдерін оқыту тәжірибесімен алмасу; ЖОО-да шет тілдерін оқытудың жаңа әдістемелерімен танысу.