“Symbols of the Republic of Kazakhstan”

26.04.2022 ж. педагогикалық факультетінің студенттері қатысқан "Symbols of the Republic of Kazakhstan" тақырыбында әңгіме өткізілді.
Іс-шараның мақсаты: студенттердің Қазақстан Республикасының рәміздері туралы білімдерін тереңдету.
 Міндеттері:
- студенттердің Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздері туралы білімдерін жинақтау;
- мемлекеттік рәміздердің маңыздылығын студенттердің түсінуіне жағдай жасау.
Әңгімелесу барысында студенттер қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде мемлекеттік рәміздердің маңыздылығы, олардың тарихы, мемлекеттік рәміздердің қалай пайда болғаны, сондай-ақ олардың авторлары туралы айтып берді. Студенттер Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздері туралы білімдерін көрсетті. Біз Отанымыздың рәміздерін мақтан тұтамыз және Қазақстанның әрбір азаматы оларды білуі және құрметтеуі тиіс деп санаймыз. Әңгіме соңында үш тілде викторина өткізілді.

Жауапты: магистр, аға оқытушы Бексұлтанова Л. А.