Тіл жанашыры

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы жыл сайын «Мемлекеттік тіл және бұқаралық ақпарат құралдары» облыстық байқауын өткізіп келеді. Ондағы мақсат – мемлекеттік тіл саясатын бұқаралық ақпарат құралдарында насихаттау. Дода биыл Ахмет Байтұрсыновтың 150 жылдығына орайластырылды.
Облыстық сайысқа біздің университеттің «Журналистика» кафедрасының оқытушысы Гүлгүл Төлешева да қатысып, «Үздік сайт мақаласы» аталымы бойынша ІІ орынды иеленді. Үміткер М.Қозыбаев атындағы СҚУ-дің «Хабаршы» электронды журналында жарық көрген публицистикалық-ғылыми мақалаларын ұсынған.  Жеңімпазға қаламыңыз ұштала берсін деген тілек білдіреміз!

Кафедра "Журналистика"