Балаларды қорғау күні қарсаңында «Ашық жүрек» волонтерлік ұйымы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ӨҚЗІБ Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Петер-Павел балалар әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» КММ-де болды. .

Балаларды қорғау күні қарсаңында «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының «Ашық жүрек» волонтерлік ұйымы И.И. Мұратова, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің УКЗіСП Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Петр-Павел балалар әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» КММ балаларына мерекелік бағдарлама дайындады. Елеусіз жастар жарыстар мен ойындар өткізіп, ән шырқап, кеңсе тауарлары мен тәттілер тарту етті. Балалар әрқашан қонақтар мен жаңа достардың болуына қуанышты, сондықтан олар еріктілермен кездесуге қуанышты болды.
Іс-шараның мақсаты – студенттерді қайырымдылық және волонтерлік іс-шараларға тарту.
Іс-әрекет мақсаттары:
 студенттер арасында гуманизм, әділеттілік, мейірімділік, толеранттылық философиясын қалыптастыруға, сондай-ақ ізгілік, әсемдік және жалпыадамзаттық адамгершілік идеяларын жүзеге асыруға көмектесу;
 ерекше білім беру қажеттіліктері бар балаларға қамқорлық пен көңіл бөлуде оқушылардың бастамасын дамыту.
Акция үш кезеңде өтті:
1-кезең: кеңсе тауарлары мен тәттілерді сатып алуға қаражат жинау, бағдарламаны дайындау.
2 кезең: сыйлықтар сатып алу.
3-кезең: Солтүстік Қазақстан облысы Әкімдігінің СҚО әкімдігінің «Петропавл қалалық балалар әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» КММ-ге бару, іс-шара өткізу және сыйлықтар табыстау.