ERASMUS+ NICОPA

"Ташкент ауыл шаруашылығын ирригациялау және  механизациялау инженерлері институты" Ұлттық зерттеу университетінде ERASMUS+ NICОPA жобасының шеңберінде 23-24 мамырда "Орталық Азиядағы ГАЖ – GISCA 2022 және Геоинформатика –GI 2022" ірі тақырыптық халықаралық ғылыми конференция өтті. Конференция жұмысына NICOPA жұмыс тобының мүшелері С.А. Сартин және А. С. Шаяхметова қатысты. Конференцияда спикерлер ГАЖ технологияларын ауыл шаруашылығында қолдану саласындағы жаңа әзірлемелермен бөлісті. Өзбекстанның мемлекеттік мекемелерінің өкілдері, отандық және шетелдік ғалымдар орман секторына жаңа технологияларды енгізу және өсімдік шаруашылығында суды ұтымды пайдалану мәселелері мен мүмкіндіктерін талқылады.