Факультет кеңесінің қорытынды отырысы

2022 жылдың 9 маусымында Тарих, экономика және құқық факультетінде осы оқу жылында факультет кеңесінің қорытынды отырысы өткізіліп, онда факультет жұмысының қорытындылары шығарылып, келесі оқу жылындағы жоспарлары мен қызметінің перспективалық бағыттары айтылды. Сондай-ақ, мемлекеттік аттестаттау комиссиясы жұмысының қорытындылары, МАК төрағаларының есептері және факультеттің білім беру бағдарламаларында оқу процесін жетілдіру бойынша олар енгізген ұсыныстар мен ескертулер қаралды. Қорытындылай келе, ҮИИП деканы Зәуре Кеңесқызы Картова барлық педагогикалық ұжымға атқарған жұмысы үшін алғыс айтып, келесі оқу жылында одан да үлкен табыс, талапкерлерді қабылдау бойынша жемісті жұмыс және жағымды демалыс тіледі.