Boot camp. Назарбаев Университеті

2022 жылғы 4-5 шілдеде Назарбаев Университетінің (Нұр-сұлтан қ.) базасында SLL Outreach 2022 жобаларының жеңімпаздары-жұмыс топтарының мүшелері үшін екі күндік Boot camp өтті. Boot camp жұмысына ҚР 10 ЖОО білім алушылары қатысты.Бағдарлама: networking сессиялары, мотивациялық кездесулер, тұрақты даму мамандарымен кездесулер, жобаларды басқару негіздері, стартап жылжыту, университеттің жасыл жобаларымен және NURIS инновациялық кластерімен танысу." М.Қозыбаев атындағы СҚУ"-н "Kоzybayev University кампусының жасыл құрылысы" жобасын "6В08301-Орман ресурстары және орман шаруашылығы" ББ 2 курс студенті Хамидулин Ринат ұсынды.Жаңа жағдай, алынған білім мен дағдылар, жағымды эмоциялар-бұл студенттердің факультет пен университеттің ғылыми өміріне енуі мен қатысуының жақсы жандануы.Осындай жазғы көшпелі іс-шараларға Агротехнологиялық факультеттің қызметкерлері жыл сайын белсенді қатысады (жазғы мектептер, шетелдік тәжірибе және т.б.).

06.07.2022