2022 жылдың 2 қыркүйегінде «Мектепке жол» қайырымдылық акциясы өтті.

2022 жылдың 2 қыркүйегінде «Мектепке жол» қайырымдылық акциясы өтті. Акцияның мақсаты – көп балалы және қиын жағдайда қалған отбасыларға көмек көрсету. Акция СҚО педагогикалық факультетінің студенттері мен профессорлық-оқытушылар құрамы арасында өткізілуде. Қозыбаева М. Акция екі кезеңде өтті. 1-кезең: кеңсе тауарларын сатып алуға қаражат жинау 2 кезең: Қажетті кеңсе тауарларын сатып алу. 2022 жылдың 2 қыркүйегінде еріктілер ұйымының белсенділері толық емес көп балалы отбасына (отбасы құрамы: анасы, әкесі және 3 баласы) барды, кеңсені тапсырды, балаларды оқу жылының басталуымен құттықтап, оқуларына сәттілік тіледі. .