Облыстық ғылыми-практикалық конференциясы

2022 жылдың 5 қыркүйегінде №9 ОМ Қазақстан Республикасындағы тілдер күндері аясында "Тіл мамандарының өзара әрекеттестігі: үздік тәжірибелер тәжірибесінен" атты облыстық ғылыми-практикалық конференциясы өтті. Мектепті таңдау кездейсоқ болған жоқ, себебі мектеп осы жылы 150 жылдығы атап өтілетін Қазақ қоғам және саяси қайраткері, Алаш партиясының мүшесі, ағартушы, лингвист-әдебиеттанушы, түрколог, ақын және аудармашы, Ахмет Байтұрсыновтың есімімен аталады.

Аталған іс-шараға Исмагамбетова Л.Ш. "Шет тілдері" кафедраның меңгерушісі және ф.ғ.к. Аубакирова С.С. қалалық және аудандық мектеп мұғалімдерінің тілдерін оқытудың ғылыми тәсілінің сарапшылары ретінде қатысты. Конференцияда ана тілін де, шет тілін де мектептерде оқытудың заманауи әдістері мен мәселелері талқыланды. Ғылыми-практикалық конференцияны ұйымдастырушы білім беру саласындағы әдістемелік жұмыс және ақпараттық технологиялар орталығы болды, онымен тығыз ынтымақтастық дәстүрге айналды.