Мықтыны анықтайтын спорт лига

Волейбол және футзалдан 1 курс студенттері арасында студенттік спорт лига ойындарының ашылу салтанаты өтті. Студенттерді сайыс алдында сергітіп және олардың жақсы нәтижелерге қол жеткізулері үшін , университеттің бас алаңында  «Денсаулығымыз өз қолымызда» ұранымен дене шынықтыру жаттығуы ұйымдастырылды.  Білім алушылар бір ырғақпен бойларын  жаттықтырып, тәні саудың жаны сау екендігін көрсетті. Жаттығу шарасына барлығы 300-ге жуық білімгер қатысты.

Жарыста әр факультет намысын 7 команда қорғайды. Әрбір құрамада 10 ойыншы. Топтық айналымнан өткен қатысушылар, ақтық мәреде сынға түсіп, өзара мықтыны анықтайтын болады. Студенттік лига қыркүйектің 12-нен бастап 15-не дейін жалғасады. Барлық ойыншыларға сәттілік тілейміз!