Құттықтаймыз !!!

Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетін 2018-2021 жылдары "6D060900 – География" мамандығы бойынша мақсатты докторантура оқуын сәтті тәмамдағаннан кейін Исмагуловой Салтанат Макановна "Қазіргі әлеуметтік-экономикалық жағдайдағы Солтүстік Қазақстан халқының көші-қон процестері" тақырыбындағы диссертациясы 13 мамыр 2022 жылы қорғалды. 12 қыркүйекте Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің география және экология кафедрасының аға оқытушысы Исмагулова Салтанат Макановнаға «6D060900 – География» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дипломын салтанатты түрде табыс етілді.