Бізбен алға жүгір!

Төзімділік пен жеңіске деген ерік-жігер танытқандардың барлығын нағыз спорт, сергектік біріктірді. Оқу ордамыздың 85 жылдығына арналған жаппай жеңіл атлетикадан жарысқа 700-ге жуық адам жиналды.

Барлық спортшылар 3000 метр қашықтықты еңсере алды. Олар 1-ші корпус алаңынан Абай, М.Жұмабаев, Конституция, А.Пушкин көшелерінің бойымен екі кезеңмен: алдымен оқытушылар мен қызметкерлер және студенттер жүгіріп өтті. Марафонға белгілі WBA және IBO кәсіпқой боксшысы Жанат Жақиянов және он жарыс бойынша Сурдлимпиада ойындарының жеңімпазы Фархад Қыстаубаев спортшылары қатысты.

Мәреге жеткен барлық қатысушыларға нөмірлері бар сертификаттар берілді. Соған сәйкес, шара соңында университеттің брендтік өнімдерімен қоса 30-дан астам бағалы сыйлықтар ойнатылды. Әрбір жеңімпаз, демеушілер тарапынан сыйлықтарға ие болды.

Нәтижесінде жарыс жеңімпаздары анықталды:
- ПОҚ мен қызметкерлер арасында - Салтанат Исмағұлова (МЖҒФ) және Дмитрий Кузьменко (ПФ);
- студенттер арасында - Никита Иост (ДШС-22 тобы), Жанар Амангелд (ДШБӘД-20 тобы).

Құттықтаймыз!