Университет студенттерге арналған IT мектебін ашуды жоспарлап отыр

Қозыбаев университеті мен Parakozm Ltd халықаралық компаниясы арасында Ынтымақтастық туралы келісімге қол қоюдың арқасында мүмкін болды.

Әріптестер тобының қатарына  БАӘ, Үндістан және Қазақстанның кәсіби мамандары  кіреді. Компания АХҚО және IT– Astana HUB халықаралық технопаркінің мүшесі болып табылады. Негізгі қызметінің бағыттары EdTech және IT-консалтинг (IT Хаб, LMS білім беру платформаларын, мобильді қосымшаларды, кітапхананы цифрландыру шешімдерін және т.б. іске қосу жобаларын әзірлеу). Мұндай ынтымақтастықтың мақсаты ҚР мен СҚО ақпараттық, білім беру және зияткерлік инфрақұрылымын одан әрі дамыту болып табылады.

Parakozm Ltd компаниясы Zeba Academy деп аталатын кәсіпорны арқылы білім беру мазмұны мен оқу ресурстарын қамтамасыз ету бойынша белсенді жұмыс істейді. Біздің университетте студенттерге арналған IT мектебі тегін болады. Сондай-ақ, кейбір оқытушыларымыз сонда сабақ бере алады. Оның негізінде ақпараттық технологиялар саласындағы студенттерге арналған IT курстары мен қосымша тұрақты іс-шаралар өткізілетін болады.

Сондай-ақ,IT Хаб, ZebaAcademy студенттері мен түлектері үшін фрилансерлік және желілік мүмкіндіктерді ұсынады және Қозыбаев университетінің ақпараттық технологиялар факультетінің IT түлектерінің жобаларын жүзеге асыру үшін инвестиция тартуға көмектеседі.