Мұғалімдер күні

30 қыркүйек күні «Ашық жүрек» ұйымының волонтерлері «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының оқытушыларын ұстаздар күні мерекесімен құттықтады.
Ұстаз – жай жұмыс емес, ол – шын жүректен, бар мейіріммен ғана баруға тиіс нағыз шақыру. Мұғалім – баршаға, әркімге қажет адам. Мұғалімсіз дәрігер де, инженер де болмайды.
Ұстаздың иығында өз елінің лайықты, білімді азаматын тәрбиелеп, тәрбиелеудің күрделі міндеті жатыр. Ұлы ғалым, атақты суретші немесе олимпиада жеңімпазы – бәрі де бір кездері оқушы, студент болған. Ал олардың тұлға болып қалыптасуына, жетістіктерге жетуіне ұстаз өз үлесін қосты.
Мұғалімдер күні. Бұл кәсіби мереке ұстаздарға қажырлы еңбегі үшін алғыс айтудың тамаша сәті. «Ашық жүрек» еріктілер ұйымының белсенділері кафедра ұстаздарына арнап ән шырқап, өлеңдер оқып, құттықтады.