Кішірейтілген

Лайықты жеңіспен құттықтаймыз!

Сасово қаласында (Ресей) полиатлоннан әлем біріншілігі өтті. "Дене шынықтыру және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі" кафедрасының аға оқытушысы Александр Наумов жоғары өнер көрсетіп, екі медальмен, кубок және дипломдармен оралды! Жеке біріншілікте ардагерлер арасында «үшсайыс  sh-hex-er жүгіруден» спорттық пәні бойынша 1 орынға ие болды!

Ал университеттің спорт клубтары арасында «үшсайыс шаңғы-роликтерімен сырғанау» бойынша педагогика факультетінің студенті Никита Изотов өнер көрсетті. Нәтижесінде біздің спортшылар чемпионатта «күміс» жеңіп алды. Жоғары жетістіктер тілейміз!