Қызықты адамдармен кездесу

Тіл және әдебиет институтында "Шет тілі: екі шет тілі", "Аударма ісі" мамандықтарының студенттері мен институттың неміс тілі оқытушылары Германиядан келген қонақтар Алена және Артем Лембергпен кездесті. Алена- LOGO (Германия) компаниясының өкілі, мамандығы бойынша агроном және жұбайымен бірге жаһандық экология мәселелеріне үлкен мән береді.

Кездесу жанды және достық атмосферада өтті . Студенттер қонақтарға сұрақтар қойды, Алена мен Артем өздері, хоббилері жайында айтып, ауылшаруашылық және экологиялық қызметі туралы қызықты ақпараттармен бөлісті. Өз кезегінде студенттерге де, оқытушылар да қонақтардың сауалдарына жауап берді.

Кездесуге қатысушылар одан әрі қарым-қатынас және ынтымақтастық орнату мақсатында байланыстармен алмасты.