Научные публикации ведущих учёных кафедры Педагогики и психологии в журналах КОКСОН РК

«Педагогика және психология» кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы өз зерттеулерін КОКСОН басылымдарында  ұсынды.

Бұл соңғы уақыттағы 2 мақала: 1) Болашақ педагогтардың кәсіби өзін-өзі анықтауы үшін бейресми білім беру мүмкіндіктерін зерттеу / ҚазҰПУ "Педагогика және психология" ғылыми-әдістемелік журналы. Абай-2022 - № 2. – 120-130 Б .( авторлық ұжым: Г. Чемоданова, А. Мурзалинова, Г. Квасных; 2) Біліктілікті арттыру жағдайында үздіксіз даму құралы ретінде мұғалімдердің көшбасшылығын дамыту / Bulletin of the Karaganda university

Pedagogy series. "Педагогика" Сериясы. - № 3(107)/2022. - 110-121 Б. (авторлық ұжым - А.Ж. Мырзалинова, Л.С. Альмагамбетова, С. К. Әбілдина, А. И. Чокушева, Н. Т. Уалиева).

Мақалалардың тақырыбы үздіксіз педагогикалық білім беру және үздіксіз кәсіби даму ресурстарын зерттеуді көрсетеді (RELEVANT қазақстандық және әлемдік практика аспектісінде).

Авторлар құрамы, бір жағынан, Қазақстан ғалымдарының ғылыми-зерттеу қызметінің интеграциясын суреттейді. С.Алтынсарин, ҚарМУ. Букетова), екінші жағынан, педагогика факультетінің басқа кафедрасының ПОҚ тарту – «Бастауыш және мектепке дейінгі білім берудің теориясы мен әдістемесі».

Сөзсіз, бұл мақалалар – ПОҚ бэкграунды, ғылыми-зерттеу жұмысының нәтижелерін танумен байланысты.