Жүйрік, жылдам, шапшаң озады

Петропавл қалалық саябағында студенттер арасында Қазақстан Республикасы күніне арналған күзгі жеңілатлетикалық кросс өтті. ЖОО-да жыл сайын ұлдар үшін 2 000 метрге және қыздар үшін 1 000 метрге дәстүрлі жүгіру өткізіледі. Бұл жолы 70-тен астам бала қашықтықты бағындырды.

Нәтижесінде:

1 орын Никита Изотов (ПФ, ФКНВП-21) және Ангелина Кудрявцева (ПФ, ФКС-21)
2 орын  Вячеслав Сидоркин (ПФ, ФКС-21-1) және Юлия Безушко (ПФ, ФКНВП-21)
3 орын – Денис Тимошин (ТЭжҚФ, Э-22) және Даяна Ақпанова (МЖҒФ, Е-20)

Сонымен қатар, жарыс басталар алдында студенттерге Максим Чижма мен Аман Рахметовқа Мәдениет және спорт министрлігінің спорт шеберлері атағы берілген куәліктері, ал Никита Изотовқа – спорт шеберіне кандидаты табысталды. Жарыста спортшылар жазғы және қысқы президенттік көпсайыс бойынша тиісті нормативтерді орындады.

Спортшыларды құттықтаймыз!