Кішірейтілген

Біздің жетістіктеріміз!

28 қыркүйек пен 4 қазан аралығында Сасово қаласында (Ресей) полиатлоннан жүгірумен 3-трип, шаңғымен сырғанаумен 3-трип спорт түрлері бойынша әлем чемпионаты өтті.

Жеке есепте кафедрамыздың аға оқытушысы Наумов Александр Владимирович жүгіруден триатлоннан жарыс жеңімпазы және ардагерлер арасында роликті шаңғымен триатлоннан чемпион атанды.

Айта кетейік, Александр Владимирович бесінші рет қатарынан полиатлоннан Әлем чемпионы атанды! Спорт клубтары арасындағы командалық жарыста жеңімпаздар мен жүлдегерлер анықталды.

1 орын -  № 2 ОМ , Башкортостан Республикасы
2 орын -  М. Козыбаев атындағы СҚУ, Петропавл қ.,  Қазақстан Республикасы
3 орын — Челябі облысы.

Чемпионымыз Александр Владимировичті мінсіз жеңісімен құттықтаймыз және оған жаңа спорттық жетістіктер тілейміз!

Кафедра ТМФВ