Құрметті профессор Виктор Константинович Тулаевтың еңбек жолына 60 жыл толды!

Бүгін еңбек сіңірген профессор Виктор Константинович Тулаевтың  еңбек жолына 60 жыл толды!!!

Тулаев Виктор Константинович 1962 жылы Дене шынықтыру институтын (Алма-Ата) «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы бойынша бітірді. Оқуды бітіргеннен кейін К.Д. Ушинский атындағы Петропавл педагогикалық институтына жіберіліп, қазіргі уақытқа дейін "Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі" кафедрасында жұмыс істейді.

Тулаев В.К. 1979 жылдан 1996 жылға дейін Дене шынықтыру теориясы кафедрасының меңгерушісі. 1996-2003 жылдары М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің дене шынықтыру факультетінің деканы болды. 2011-2014 ж «Спорттық пәндер» кафедрасының меңгерушісі болып қызмет атқарды.

Виктор Константинович талапшыл,  мейірімді, әріптестері мен студенттері арасында лайықты беделге ие. Өз міндеті мен қызметіне адалдық және адалдықтың үлгісі.

ДӘТТӘ  кафедрасының оқытушылары мен студенттері Виктор Константиновичті шын жүректен құттықтайды және  әлі де  ұзақ жылда бойы жастарға үлгі болып жүруін тілейді!

Кафедра ТМФВ