Кішірейтілген

The first victory in the competition «Zhas Galym» in the list of grants of the pedagogical faculty

2022-2024 жылдарға арналған «Жас ғалым» жобасы бойынша жас постдокторанттардың іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулерін гранттық қаржыландыруға арналған конкурстың қорытындылары айтылды.

"Бастауыш және мектепке дейінгі білім берудің теориясы мен әдістемесі" кафедрасының аға оқытушысы Әлия Мұратқызы Айтымованы жеңісімен құттықтаймыз!"Мектепке дейінгі ұйымда 5-6 жастағы балалардың цифрлық құзыреттілігін қалыптастыру" ғылыми зерттеу тақырыбы

Естеріңізге сала кетейік, байқаудың мақсаты жоғары білікті және бәсекеге қабілетті зерттеушілерді қалыптастыру, ғылымға дарынды жастарды тарту және бекіту, жас зерттеушілердің үлесін арттыру болып табылады. Грант ғылыми кеңесшінің қатысуымен постдокторантты жеке зерттеу үшін көзделеді.

Айта кету керек, Әлия Мұратқызы педагогика факультетінде бірінші постдокторант болып табылады. Ғылыми жобаны іске асыруда табыс тілейміз!