В.К. Тулаевтың педагогикалық еңбегінің мерейтойы. Құттықтаймыз!!!

Тулаев Виктор Константинович 1962 жылы Дене шынықтыру институтын (Алматы қ.) "Дене шынықтыру және спорт" мамандығы бойынша бітірген. Институтты бітіргеннен кейін К.Д. Ушинский атындағы Петропавл педагогикалық институтына жіберілді. Қазіргі уақытта факультеттегі "Дене шынықтыру және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі" кафедрасында жұмыс істейді. Біздің университетте ғылыми-педагогикалық жұмыс өтілі 60 жылды құрайды.  В. К. Тулаев 1979 жылдан 1996 жылға дейін "Дене шынықтыру теориясы" кафедрасын басқарды. 1996 жылдан 2003 жылға дейін М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің Дене шынықтыру факультетінің деканы болды. 2011-2014 ж.ж. "Спорт пәндері" кафедрасының меңгерушісі.

Виктор Константинович талапшыл, принципті, мейірімді, әріптестері мен студенттері арасында лайықты беделге ие. Ол өзінің міндеті мен ісіне  адалдықтың мысалыүлгісі болып табылады.