«МҰҒАЛІМ» КӘСІБИ СТАНДАРТЫ ТАЛҚЫЛУДА

Елбасының 2022 жылғы 1 қыркүйектегі Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру кезеңінде Қазақстан Республикасы Білім министрлігі «Мұғалім» кәсіби стандартын әзірледі. Бұл кәсіби стандарт оқытушылармен, магистранттармен, студенттермен толықтай таныстырылды.

«Педагогика және психология» кафедрасы 2022 жылдың 26 ​​қазанында 214/5 аудиторияда және Коворкинг орталығы /6 корпусында түсіндірме іс-шарасын ұйымдастырып, өткізілді.

Ақпараттандыру нәтижесінде білім беру бағдарламалары, мұғалімдерді аттестациялау және аттестациялау рәсімдері және үздіксіз кәсіби даму мазмұны жаңартылатыны жарияланды.