БИЗНЕСКЕ АРНАЛҒАН СТУДЕНТТЕР, СТУДЕНТТЕРГЕ АРНАЛҒАН БИЗНЕС

Қозыбаев  университетінің профессор-оқытушылық құрамы «Raduga KDR» компаниясының компаниясының басшысымен және Солтүстік Қазақстанның "СФЕРО"ірі бизнес-қоғамдастығының өкілдерімен кездесуі өтті.  Кездесуде тараптар өзара тиімді және перспективалы ынтымақтастық мүмкіндіктерін талқылады.

Жоғары білімі бар кадрлардың жетіспеушілігі облыстың көптеген кәсіпорындарының басты проблемасы болып табылады. Бұл ретте менеджмент және қаржы саласындағы жас мамандарға сұраныс бар.

"Қаржы және менеджмент" кафедрасы "Raduga KDR" ЖШС-мен белсенді жұмыс істейді. "Қаржы" ББ және "Менеджмент" ББ білім алушылары кәсіпорында өндірістік практикадан өтеді. Кәсіпорын басшылығының ұсынысына сәйкес практикалық маңызы бар дипломдық жобалардың тақырыптары анықталды.

Дуальды оқыту болашақ қаржыгерлер мен менеджерлерге университетте алған теориялық материалды жұмыс орнында шыңдай отырып бекітуге мүмкіндік береді. Осының арқасында түлектердің жұмысқа орналасу пайызы артып, дарынды жастарымызды біздің ЖОО-ны таңдауға сеп болады.

Кафедра ФиМ