Университет ұжымын білім беру бағдарламаларының жоғары сапасының халықаралық мойындалуымен құттықтаймыз!

2022 жылдың мамыр айында ASIIN инженерия, информатика, жаратылыстану ғылымдары және математика саласындағы білім беру бағдарламаларын аккредиттеу агенттігі Қозыбаев университетінің 6 техникалық ББ үшін аккредиттеу рәсімін өткізді:
- Ақпараттық жүйелер (магистратура, бакалавриат)
- Радиотехника, электроника және телекоммуникация (магистратура, бакалавриат)
- Электр энергетикасы (магистратура, бакалавриат)

Кафедра қызметкерлері мен университет ұжымы есеп дайындау, агенттік сарапшыларымен онлайн кездесулер өткізу, жоғары бағаланған академиялық еркіндікті, жақсы зертханалық базаны, білім алушылар мен жұмыс берушілердің қатысу деңгейін, ЖОО мен саланың интеграциясын, практика базаларында тәжірибе жинақтау мүмкіндігі бойынша орасан зор жұмыс атқарды.

Қыркүйекте ASIIN аккредиттеу комиссиясының отырысы өтті. Шешімге сәйкес, бірқатар ұсыныстар шығарылды, табысты іске асырылған жағдайда, бағдарламалар аккредиттеудің ең ұзақ мерзімін алады-7 жыл. Бағдарламаларға университетте оқытудың жоғары стандарттарының көрсеткіші болып табылатын Euro-Inf® және EUR-ACE® сапа белгілері берілді.

Осындай танылған сапа белгісін алу аккредиттелген білім беру бағдарламалары түлектерінің қоғамдық-кәсіптік сертификаттаудан өту құқығына және Еуропалық Одақта жұмысқа орналасу мүмкіндігіне кепілдік береді.