2022 жылдың 1 қарашасында «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының студенттері мен оқытушылары арасында Юзуф Озкулмен кездесу өтті. Ол Түркияның Кайсери қаласындағы Эрджиес университетінің медициналық генетика бойынша PhD профессоры. Генетика және аутизм саласында зерттеулер жүргізеді, олардың нәтижелерін халықаралық ғылыми журналдарда жариялайды. «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының оқытушылары мен студенттеріне Юзуфов Озкул «Генетика және аутизм» тақырыбында қонақтық дәріс өткізді. Дәріс тыңдаушылары белсенді сұрақтар қойды, оларға дәрігер жан-жақты жауап берді.