ҚР Президенттігіне кандидат Қ. Қ. Тоқаевтың ТЭҚФ ПОҚ-мен үгіт-насихат кездесуі

2022 жылғы 2 қарашада ҚР Президенттігіне кандидат Қ.К. Тоқаевтың ПОҚ және ФИЭП студенттерімен үгіт-насихат кездесуі өтті. Кездесу барысында сенімді тұлғалар Мартемьянов Сергей Валерьевич - Қазақстан Халықтық партиясы Солтүстік Қазақстан филиалының төрағасы, оның орынбасары Қожахметов Болат Тәшімұлы, Әбуов Нұрболат Аскерұлы, Афанасьев Павел Васильевич, Зель Александр қатысушыларды ҚР Президенттігіне кандидат Қ. К. Тоқаевтың сайлауалды бағдарламасымен таныстырып, жаңа мемлекеттік саясат үш өзара байланысты принциптер негізделетінін атап өтті: Әділ мемлекет-Әділ экономика-Әділ қоғам. Белгіленген мақсаттарды іске асыру үшін кандидат Қ.К. Тоқаевқа халықтың қолдауы қажет. Кездесуге қатысушылар Қасым-Жомарт Кемелұлымен қазақстандықтар демократия, заң үстемдігі және баршаға теңдік қағидаттары сақталатын мықты және әділ мемлекет құра алатынына сенімді.