"FREEDOM BROKER" КОМПАНИЯСЫМЕН КЕЗДЕСУ

"Freedom Broker" АҚ өкілдері мен "Қаржы" ББ және "Менеджмент"ББ студенттерінің кездесуі өтті.

Тұсаукесерді компанияның өңірлік директоры В. Световой және компанияның бас менеджері Е. Рамазанов жүргізді. Freedom Broker-Қазақстан, АҚШ, Германия, Ұлыбритания, Украина, Қырғызстан, Өзбекстан, Әзірбайжан, Армения, Кипр, Греция, Франция және Испания сияқты 13 елде ұсынылған халықаралық деңгейдегі жүйе құраушы инвестициялық компания.

Тұсаукесерден кейін білім алушылар мен спикерлердің заманауи инвестициялау құралдарына қатысты қызу диалогы өтті. Диалогтың ең белсенді қатысушылары марапатқа компанияның фирмалық кәдесыйларын алды.

06.11.2022
Кафедра ФиМ