М. Қозыбаев атындағы СҚУ студенттер мен магистранттар арасында жүзуден университет біріншілігі

20 қазан күні Қазақстан Республикасы күніне орай университетімізде М. Қозыбаева атындағы СҚУ студенттері мен магистранттары арасында жүзуден университет біріншілігі өтті.

Барлық факультеттерден 60-қа жуық студент 50 метрге еркін жүзуден бақ сынады.
Педагогикалық факультеттің атынан біздің кафедраның ұл-қыздары тамаша нәтиже көрсетті!

1  орын - Милана Бескровная (ДШС- 21-2) 44,62 сек.

2 орын - Артём Литвиненко (ДШС-21-1) 28,17 сек.

3 орын - Кудрявцева Ангелина (ДШС - 21-1) 48,36 сек., Изотов Никита (ДШБӘД-21) 28, 39 сек.

Жеке жүзуден кейін жігіттер 4*50 эстафетасында сынға түсті. Педагогикалық факультетінің намысын біздің спортшылар қорғады: Бескровная Милана, Кудрявцева Ангелина, Литвиненко Артем, Изотов Никита. Қарсыластарын  2,33,00нәтижемен жеңген жігіттер абсолютті чемпион атанды!!!

Жеңімпаздарымызды  жеңісімен құттықтаймыз!

Кафедра ТМФВ