Кішірейтілген

ДӘТТӘ кафедрасындағы сапа аптасы

Дүниежүзілік сапа күні – жыл сайын әлемнің көптеген елдерінде, соның ішінде Қазақстанда өткізілетін іс-шара.

Kozybayev University осы дәстүрді қолдап, 2005 жылдан бері өз қабырғасында сапа апталығын өткізіп келеді. Биыл ол 7-11 қараша аралығында өтеді және жоғары оқу орындарының тәжірибесін таратуға арналған.

Сапа апталығы аясында ДӘТТӘ кафедрасы «Спорттық морфология негіздерімен анатомия» және «Дене жаттығуларының биомеханикасы» екі сабақтас пәннен «Тірек-қимыл аппараты және нүктеден бұлшықет жұмысының ерекшеліктері» тақырыбында ашық дәріс сабағын өткізді.  Пироговтың анатомиялық кестесін пайдаланып визуализация әдісін қолданылды.

Сабақты кафедра оқытушылары жүргізді: Кангужина К.М., биология ғылымдарының кандидаты, кафедраның еңбек сіңірген профессоры және магистрлер, аға оқытушылар Ботяев С.В. және Скворцова Е.П., Солтүстік Қазақстан облыстық олимпиадалық резерв мамандандырылған мектеп-интернат-колледжінің 1 курс студенттерімен, өйткені бұл ұйым біздің департаменттің бөлімшесі болып табылады.

Кафедра ТМФВ