ҚАРЖЫГЕРЛЕР-АЛҒА!

Қаржыгерлердің тағы бір жеңісі. "Қаржы" білім беру бағдарламасының бірінші курс студенті (Фс-22К тобы) Қайыржан Әлішер ЖОО студенттері үшін жастар Комит жөніндегі Комитет өткізген "ғажайыптар өрісі" зияткерлік ойынына белсенді қатысты. Әлішердің білімі, ақылдылығы мен шешендік шеберлігі "Білгірлер" командасына оның қатысуымен жүлделі орынға ие болуға мүмкіндік берді.

Әлішердің жан-жақты мүдделері бар. Ол жазушы Ахмет Байтұрсыновтың 150 жылдығына арналған студенттер арасындағы республикалық эссе байқауына қатысты. Эссе Алишера " ЕЛ БҮГІНШІЛ, МЕНІКІ ЕРТЕҢГІ ҮШІН " отменено сертификатом организаторов конкурса.

Әлішерге қол жеткізген жетістіктерімен тоқтап қалмауға және жаңа жетістіктерге жетуге тілектеспіз!

Кафедра ФиМ