Аға оқытушы, п.ғ.к. Квасных ГС ашық практикалық сабағы

«Жоғары мектеп тәжірибесімен бөлісу» сапа апталығы аясында 2022 жылдың 4 қараша күні  аға оқытушы, п.ғ.к. Квасных Г.С. «Отбасындағы мектеп жасына дейінгі балаларды адамгершілікке тәрбиелеу» пәні бойынша «Педагогикалық диагностиканың құрылымы, деңгейлері, кезеңдері» тақырыбында ашық сабақ өткізді.  Тәжірибелік сабақта оқытудың белсенді әдістері «Case-study», «Моншақтар», студенттермен топтық және жеке жұмыс түрлері қолданылды. Ұсынылған тәжірибелік-бағдарлы материал мектеп жасына дейінгі балаларды адамгершілікке тәрбиелеуде ақыл-ой дағдыларын, іштей тану қабілетін дамытуға, өмірлік жағдаяттарды шешу және сипаттау дағдыларын қалыптастыруға, кәсіби дағдыларды жұмылдыруға, қарым-қатынасты дамытуға бағытталған.

13.11.2022