Жас ғалымдар кеңесі бакалавриаттың 1-4 курс студенттері арасында «Ғылым әлемі студенттің көзімен» бейнероликтер байқауын өткізеді.

Құрметті студенттер!

М. Қозыбаев атындағы СҚУ КЕАҚ Жас ғалымдар кеңесі «Ғылым әлемі студенттің көзімен» бейнероликтер байқауын өткізеді.

Байқауға қатысушылар өздерінің бейнероликтерін Reels форматында Жас ғалымдар кеңесінің @smu_sku (бірлескен жарияланым) аккаунтымен бірлесіп жариялауы тиіс. Роликтің ұзақтығы бір минуттан үш минутқа дейін болуы керек.

Бейнеролик университеттегі студенттік ғылыми қызметті: эскиздерді, зертханалардағы және практикадағы жұмыстарды, ғылыми жетекшімен қарым-қатынасты, студенттік ғылыми қоғамдардың жұмысы шеңберіндегі қызметті, өзінің ғылыми жобасы туралы әңгімені және т. б. қамтуды білдіреді.

Бейнероликтер қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде ұсынылуы мүмкін.

Байқауға өтінімдерді ресімдеу және ұсыну ұйымдастыру комитетінің пошта жәшігіне smu@nku.edu.kz электрондық хат жіберу арқылы жүргізіледі.

Өтінімдер мен байқау жұмыстарын жинау аяқталғаннан кейін байқауды ұйымдастыру комитеті Microsoft Forms жүйесінде жеңімпазды анықтау үшін дауыс беруді ашады.

Байқаудың жеңімпаздары – екі қатысушы болады. Біріншісін критерийлер бойынша бағалау негізінде байқау комиссиясы таңдайды. Екінші жеңімпазды Microsoft Forms жүйесінде М. Қозыбаев атындағы СҚУ-нің студенттері мен қызметкерлерінің Microsoft 365 есептік жазбасы арқылы дауыс беру негізінде анықталады. Байқаудың екі жеңімпазы 50 000 теңге жеңімпаз дипломдар мен сертификаттарын алады (салықтарды есептемегенде). Байқаудың барлық қатысушылары байқау қорытындыларына қарамастан, қатысушылардың сертификаттарын алады.

Конкурс ережесі

Ақпараттық хат