ҚАРЖЫГЕР КҮНІНЕ АРНАЛҒАН ІС-ШАРА

Алдағы мереке-ұлттық валюта күні және қаржыгер күні қарсаңында "Қаржы және менеджмент" кафедрасы дөңгелек үстел ұйымдастырды. Тақырыбы: "KOZYBAYEV UNIVERSITY және СҚО қаржы секторының ынтымақтастығы: шындықтар мен перспективалар". Іс-шара М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің 85 жылдығына орайластырылды.

Кіріспе сөзбен кафедра меңгерушісі, HD докторы Данияр Тюлюгунович Байтенизов сөз сөйледі.

Студенттердің баяндамалары тыңдалды.

Сөз сөйлегеннен кейін ұлттық валюта күніне арналған викторина өткізілді.

Іс-шараға шақырылған қонақтар: "Отбасы банк" АҚ СҚОФ директоры Жапабаев Алмас Әлібекұлы, "Freedom Broker" АҚ компаниясының өңірлік өкілі Рамазанов Ерлан Айдарханұлы сөз сөйледі.

"Отбасы банк" АҚ СҚОФ директоры Жапабаев Алмас Әлібекұлы кафедраның аға оқытушысы ұлттық валютаны енгізудің тікелей қатысушысы Цвингер Ирина Геннадьевнаға алғыс хат табыс етті.

Іс - шара соңында қонақтарға-қаржы секторының өкілдеріне алғыс хаттар табыс етілді.

Сізге шын жүректен зор денсаулық, бақыт, табыс және жаңа кәсіби жетістіктер тілейміз!

Кафедра ФиМ