ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТА КҮНІМЕН ЖӘНЕ КӘСІБИ МЕРЕКЕМЕН-ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҚАРЖЫ ЖҮЙЕСІ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕРІНІҢ КҮНІМЕН!

"Қаржы және менеджмент" кафедрасы "ҚР Ұлттық Банкі" РММ СҚФ, облыстың коммерциялық банк филиалдарының басшылары мен ұжымдарын қаржы ұйымдарының барлық қызметкерлерін ұлттық валюта күні және қаржыгер күнімен құттықтайды!

Сіздің жұмысыңыз әрі қарай да Қазақстан экономикасының қаржылық әлеуетін дамытуға және нығайтуға бағытталып, өңіріміздің қаржылық әл-ауқатына ықпал етуін тілейміз.

Сізге жемісті жұмыс, кәсіби табыс, тұрақтылық және қаржылық қызметте жаңа көкжиектер тілейміз!

Кафедра ФиМ