ЧЕМПИОНМЕН КЕЗДЕСУ

Бүгін біздің университетте аты аңызға айналған жерлесіміз, Олимпиада чемпионы, жергілікті солтүстік қазақстандық Александр Винокуровпен кездесу өтті. Барлық ниет білдірушілер атақты жерлесіне кез келген сұрақтарын қоя алды.

Кездесуге біздің кафедраның студенттері де қатысты: болашақ менеджерлер мен қаржыгерлер.

Атап айтқанда, А. Винокуровтың ірі халықаралық жарыстарға қатысуына, оның жоспарларын іске асыруға және елдегі велосипед спортын дамыту перспективалары туралы сұрақтар қойылды.

"Менеджмент" ББ 2 курс студенті Иван Ким өзінің инвестициялық белсенділігіне, қаржы салымдарының басымдылығына және криптовалютаға қатыстылығына қатысты сұрақтар қойды.

Кездесу тамаша атмосферада өтті және студенттерді таң қалдырды.

Кафедра ФиМ