ЖАТАҚХАНАДА НЕ ІСТЕУ КЕРЕК?

Жатақханада тұратын студенттермен тәрбие жұмысы аясында 2022-2023 оқу жылында "Қаржы және менеджмент" кафедрасының ПОҚ бірқатар іс-шаралар өткізді. Іс-шаралардың мақсаты-жатақханада тұратын студенттердің жеке басының өзін-өзі дамытуы мен өзін-өзі жүзеге асыруы, олардың қоғамда табысты әлеуметтенуі үшін қолайлы жағдайлар жасау, сондай-ақ азаматтық, құқықтық, көркем мәдениетті, еңбек және тұрмыс мәдениетін тәрбиелеу, азаматтық ұстанымды қалыптастыру.

Э.ғ. к., "Қаржы және менеджмент" кафедрасының доценті О. А. Цапова  №2 жатақханада тұратын 1,2,3 курс студенттері арасында "Жеке Қаржы және отбасылық бюджет "интеллектуалды ойынын ұйымдастырып, өткізді.

Студенттер қаржылық ситуациялық мәселелерді шешуге белсенді түрде жақындап, өз шешімдерін үлкен қызығушылықпен көрсетті, сол үшін олар шағын тәтті сыйлықтармен марапатталды.

Кафедра ФиМ