СТУДЕНТТЕРІМІЗДІ МАҚТАН ТҰТАМЫЗ!!!

Келесі күні Қоғамдық келісім кеңесінің әлеуметтік жобасы бойынша ұйымдастырылған "Жаңа Қазақстан" жастар байқауы өтті.

Байқауға Мектеп, Колледж, Университет оқушылары және 17-25 жас аралығындағы жастар қатысты. Байқаудың мақсаты-өзекті әлеуметтік мәселелерді анықтау және олардың шешімін табу арқылы "Жаңа Қазақстан" тақырыбында жоба құру.

Байқау қорытындысы бойынша "қаржы" ББ 2 курс студенті Смайылова Дариғаның "Мекенім Қазақстан" тақырыбындағы жобасы бірінші орынды иеленді. Оның алдағы жылы жобаны іске асыру жоспарлары бар.

Даринаны құттықтаймыз және оған осы жобаны ғана емес, сонымен бірге барлық жоспарларды сәтті жүзеге асыруды тілейміз!

Кафедра ФиМ