ҚАЛАЙ ТАБЫСТЫ БОЛУҒА БОЛАДЫ? КӘСІПТІК БАҒДАР БЕРУ КЕЗДЕСУІ

"Қаржы және менеджмент" кафедрасының кәсіби бағдар беру жұмысы аясында аға оқытушы И.Г. Цвингер Есіл ауданының "Корнеев орта мектебі" КММ және "Корнеев гимназиясы" КММ 9-11 сынып оқушыларымен кездесті. Оқушылармен Қазақстанның ұлттық валютасы-теңгенің енгізілу тарихы туралы әңгіме жүргізілді, "Қаржы" және "Менеджмент"білім беру бағдарламалары туралы бейнероликтер көрсетілді.

Әңгімелесу барысында студенттік өмір, білім беру бағдарламалары бойынша оқыту шарттары мен мүмкіндіктері туралы түрлі сұрақтарға жауаптар берілді.

Кездесуге қатысушыларды "Қаржы" немесе "Менеджмент" мамандығын таңдаған талапкерлер ретінде көреміз деп үміттенеміз!

Кафедра ФиМ