Педагогикалық идеялар панорамасы

«Педагогика және психология» кафедрасының оқытушылары Омарова М.Т., Айтымова А.Н. және Белгибекова А.Б. Республикалық «Педагогикалық идеялар панорамасы» кең ауқымды байқауының облыстық кезеңінде 1-3 орынға ие болды. Олардың материалдары Республикалық кезеңге жіберіліп, Қазақстандағы жоғары оқу орындарының профессорлық-оқытушылық құрамы материалдарының «жалпы ағынына» енеді. Бұл сайыс Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің No514 бұйрығында көрсетілген, оған қатысу нәтижелері педагог кадрларды аттестациялауда есепке алынады. Сабақ барысында оқытушылар педагогикалық идеясын енгізіп, оны негіздеп және оқыту үзінділерімен бекіттті. Осының барлығы - кәсібилік, медиа құзыреттілік және үлкен жұмыс жатыр. Әріптестерімізге сайыстың финалында сәттілік тілейміз!

19.11.2022