"Педагогика және психология" кафедрасының кәсіби бағдар жұмысы

2022 жылдың жазында Петр Янцен «Педагогика және психология» оқу бағдарламасы бойынша мемлекеттік білім грантының иегері атанды. Петр оқудың алғашқы күндерінен бастап оқуға қызығушылық танытып, өзін белсенді студенттерінің бірі болып аттанады. Қазір өз ауылындағы Урожайный орта мектеп түлектермен кәсіби бағдар жұмысымен кездесуде біздің университетінің жаңашылдықтарымен, оқу бағдарламалармен, педагогикалық факультет туралы бейнеролик, презентация слайдтарымен таныстырды. Түлектерге университетте оқу ерекшеліктері, қандай мамандықтар оқуға болатыны жайлы, жатақхана мәселелері бойынша кеңесін берді. Кездесу қорытындысы бойынша бес түлек біздің университетіміздің педагогикалық мамандықтарға түсетінін айтты.

20.11.2022