ЖАТАҚХАНАДА НЕ ІСТЕУ КЕРЕК?

«Ұлттық валюта - ТЕҢГЕ туралы не білеміз» викторинасы

2022 жылы 22 қарашада М. Қозыбаев атындағы СҚУ-нің № 2 жатақханасында ДФ-19к, СПС-19к, Фс-19к және И(о)-22к, топтарының 1-4 курс студенттерімен «Ұлттық валюта - ТЕҢГЕ туралы не білеміз» викторинасы өтті.

Іс-шараға жауапты «Қаржы және менеджмент» кафедрасының аға оқытушысы Карипова А.М. студенттермен викторина бойынша 6 турдан:

1. Сұрақ-жауап;

2. Дұрыс-бұрыс;

. Синквейн;

4. Теңгеге байланысты мақал-мәтелдер;

5. Валюта атаулары;

6. Теңге туралы өлең құрастырудан тұрды.

Викторинада конкурстардан бөлек теңгенің шығу тарихы, айырбастау ережелері, теңгенің айрықша белгілері тағы да басқа қызықты мәліметтер қарастырылды.

Студенттер викторинаның қорытындысы бойынша теңге туралы білімдерін толықтырды, көңілдерін көтеріп бос уақыттарын қызық өткізді.

Кафедра ФиМ