ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Тұңғыш Президент Қорының Стипендиаты!

2022 жылғы 24-26 қазан аралығында Қазақстанның оңтүстік астанасы-Алматы қаласында жыл сайынғы "ЖасSTAR" халықаралық шығармашылық жастар фестивалі өтті, оны Нұрсұлтан Назарбаев Қоры ұйымдастырды.

Стипендиялық бағдарламаның мақсаты белсенді дарынды жастарды анықтау және қазақстандық студенттердің оқу, ғылыми, шығармашылық және қоғамдық-пайдалы қызметін көтермелеу болып табылады.

Биыл конкурсқа 40 ЖОО білім алушыларынан 293 өтінім келіп түсті, тек 80 студент "Нұрсұлтан Назарбаев Қорының стипендиаты"атағына ие болды.

Бұл құрметке "Қаржы және менеджмент" кафедрасының Kozybayev University білім алушысы, Ме-19 тобының "Менеджмент" ББ студенті Айсин Олжас ие болды.

Олжасты осындай жоғары атағымен құттықтаймыз және оқуда одан әрі табыс тілейміз!

Кафедра ФиМ