«English Culture» елтану журналы

30.09.2022 МИ-22, ЭЭ-22, РЛ-22 топтарында Тілдер апталығы аясында "English Culture" елтану журналы өткізілді. Студенттер тақырып бойынша презентациялар дайындады, қатысушыларды оқытылатын тіл елдерінің салт-дәстүрлерімен таныстырды.

Кездесуге қатысушылар: ИЯиЛ, ФМЕН, ФИЦТ студенттері (МИ-22, ЭЭ-22, РЛ-22 топтары). Іс-шара Ұлыбританияның құрамына кіретін елдердің бірі-елмен (Англия) таныстыру түрінде өтті.

Студенттер ел туралы қызықты материалдар, Ел рәміздері бейнеленген түрлі-түсті ашық хаттар тауып, дайындады.

Бұл іс-шараның мақсаты: студенттерді ағылшын тілін үйренуге қызықтыру, оқу орнына бейімделуге көмектесу.

Жауапты: Т.Н. Кораблина "Шет тілдер" кафедрасының аға оқытушысы.

27.11.2022