Адамгершілік және денсаулық. Жастардың рухани-адамгершілік жағдайы

Бүгін студенттер үшін Орыс Православие шіркеуінің өкілі, діни қызметкер Михаилмен «Адамгершілік және денсаулық. Жастардың рухани-адамгершілік жағдайы» атты тақырыпта кездесу өтті. Әңгіме адамның мінез-құлқының моральдық негіздері, махаббат, төзімділік, жанашырлық туралы болды. Ол моральдық-адамгершілік құндылықтар адам өмірінде маңызды рөл атқаратынын, өйткені олар дұрыс емес іс-әрекеттерден аулақ болуға көмектесетінін және адамдар Құдайдың өсиеттерінен қаншалықты алыстаса, мораль соғұрлым нашарлайтынын атап өтті. Әңгіме барысында қазіргі жастардың басты әлеуметтік мәселелері де қозғалды. Соңында діни қызметкер өмір - ең баға жетпес байлық екенін және біз әрқашан Құдай мен туыстарымыздың алдындағы әрекеттерімізге жауап беретінімізді айтты. Жастар діни қызметкердің сөздерін терең тыңдап, өмірдің басымдықтары мен олар үшін жауапкершілікті жеке таңдау туралы ойлауға мәжбүр етті. Сондай-ақ, олар өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, оларға толық жауап ала алды.