“E-time club”

21.10.2022 "E-time club"ағылшын тілі клубының қатысушыларының кездесуі өтті. Отырыстың тақырыбы: “Traditions and customs of Great Britain”, бұл іс-шараның мақсаты лексикалық дағдыларды жетілдіру, Ұлыбританияның салт-дәстүрлерімен танысу арқылы студенттердің ой-өрісін кеңейту болып табылады. Клуб отырысына Kozybayev University тілдік емес мамандықтарының студенттері қатысты. Балаларға мәлімделген тақырып бойынша презентациялар ұсынылды, қарау барысында ауызша сөйлеу дағдыларын дамытуға бағытталған түрлі тапсырмалар орындалды. Жылы және достық атмосфераның арқасында студенттер ағылшын дәстүрлері мен әдет-ғұрыптарын талқылауға белсенді қатысты. Осы іс-шарада әртүрлі ойындарды қолдану ағылшын тілін үйренуге деген ынтаны күшейтеді, білім алушылардың сөздік қорын кеңейтеді.

Жүргізуші: магистр, "Шет тілдері" кафедрасының аға оқытушысы Бексұлтанова Л. А.