"Болашаққа бағдар" зияткерлік ойыны

28.10.2022 ж. топ студенттері арасында: МИ-21к, Г(о)-22к, АМДИ-22К, И (о)-22к, ППС-22к "Болашаққа бағдар" зияткерлік ойыны өткізілді.

Мақсаттары мен міндеттері:

- командада жұмыс істеуге үйрету; қоршаған әлемді тануға қызығушылықты дамыту; эрудиция, ой-өрістің кеңдігі, қызығушылық сияқты қасиеттерге оң баға беруге ықпал ету; оқушыларды білім жинауға, ақпарат іздеуге, кітаппен өз бетінше жұмыс істеуге ынталандыру.

Байқау сегіз турдан тұрды.

Іс-шараға барлық оқушылар белсенді қатысты. Іс-шара ойын-сауық және сонымен бірге ойынның шығармашылық ой-өрісін дамыта түсті. Оқушыларды іс-шарада бақылау олардың дамығандығын көрсетті: байқау, логикалық ойлау, командада тез жұмыс істей білу. Ойын ойыншыларға да, көрермендерге де ұнады.

ШТ кафедрасының жауапты ПОҚ:

оқытушы: Жүсіпова А.Р.

аға оқытушы: Өмірзақова Т.Е.

аға оқытушы: Сырымбетова Д.С.