СҚО жұмыс берушілері мен түлектерінің бірінші форумы

2022 жылдың 25 қарашасында университет қабырғасында Жұмыс берушілер мен түлектер форумы өтті.

Іс-шараны ашқан СҚО Басқарма төрағасы-ректоры. М.Қозыбаева Е.Шуланов оқу орнының жетістіктерімен бөлісті, сонымен қатар жұмыс берушілер мен университет түлектерін университетпен байланысты нығайтуға шақырды.

Кездесуге сонымен қатар білім беру факультетінің түлектері: XXIV жазғы Сурдлимпиада ойындарының жеңімпазы Фархат Қыстаубаев (Каксиас-ду-Сул, Бразилия), Есіл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы Жеңіс Кемелов және т.б. Форум қонақтары ынтымақтастыққа дайын екендіктерін атап өтті.

Форумның қорытындысы бойынша жұмыс берушілер мен Түлектер қауымдастығының мүшелерінің қатысуымен университеттің Өндірістік кеңесін құру жоспарлануда.