Біз әрқашан биіктеміз

ЖОО-да  дәстүрлі  гимнастикалық шоу өтті. 30 жылдан астам уақыт бұрын оны «Дене шынықтыру және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі» кафедрасының профессоры Виктор Тулаев құрған болатын. Шынында да бұл, керемет акробатикалық қойылымдарды, күш жаттығуларын және  командалық рухты көтеретін спорттық мереке.

«Жалпы гимнастика және Гимнастикалық шоу мәдениеттің үлгілі көрінісі. Олардың шығу тегі ежелгі Грецияда олимпиада ойындарын ұйымдастыру сәтіне тепе-тең келген. Бұл ептілік мерекесі, күш, төзімділік, физикалық, моральдық  және денсаулық мерекесі болып табылады», деп бөлісті ПФ деканы Лиана Добровольская.

Биылғы жылы іс-шараға университеттің 5 студенттік құрамасы, сондай-ақ СҚО олимпиадалық резервінің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжінің оқушылары қатысты. Қойылым үшін көркем гимнастика, акробатика, СҚО Street Workout бойынша құрама және басқа да спорт шеберлеріне үміткерлер шақырылды.

Гимнастикалық жарысқа қатысушылар күрделі қолдаудың көмегімен пирамидалар тұрғызды, кедергілер жолағын еңсерді, эстафетада жарысты. Балалар жақсы нәтиже көрсетті.

Үшінші болып ФКС-20 тобының 3 курс студенттері шықты. Екінші орынды «Дене шынықтыру және спорт» ББ екінші курс студенттері алды. Нәтижесінде Олимпиадалық резерв мектебінің командасы жеңімпаз атанды.

Жеке есептік жаттығуларда:

– барлық тұғырды университетіміздің студенттері Рустам Алпысов, Игорь Клюк, Василий Луговых және Ерлан Умаров иеленді.
– ат үстінде – Аман Рахметов жеңімпаз атанды(ФКС-21), Абылайхан Сахабин (СҚО олимпиадалық резервінің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі) екінші орын, Виталий Чирва(М.Қозыбаев атындағы СҚУ құрамасы) қола жүлдегер атанды.