Дәстүрлі Гимнастикалық шоу

30 қарашада "Дене шынықтыру және әскери тәрбиесі теориясы мен әдістемесі" кафедрасының ПОҚ 30-шы рет дәстүрлі Гимнастикалық шоу өткізді.  Гимнастикалық шоу - бұл күш жаттығуларын, акробатикалық қойылымдарды және командалық рухты көрсететін әр түрлі командалардың қатысуымен өтетін спорттық мереке.

Шоуға университеттің 5 студенттік құрамасы, сондай-ақ СҚО олимпиадалық резервінің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжінің оқушылары қатысты. Көркем гимнастика, акробатика бойынша спорт шеберіне кандидаттар, СҚО Street Workout бойынша құрама, оның ішінде "Дене шынықтыру және спорт" ББ түлегі - Норкина Анастасия шақырылды.

Жарыс қорытындысы бойынша 3-ші орынды ФКС-20 тобының студенттері, 2-ші орынды ФКС-21 тобының командасы иеленді. Жеңісті СҚО олимпиадалық резервінің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжінің құрама командасы жеңіп алды.
Жеке есепте жаттығуларда:

– Рустам Алпысов, Игорь Клюк, Василий Луговых және Уман Омаров (М. Қозыбаев атындағы СҚУ)

- ат үстінде - 1 орын -Аман Рахметов (гр. ФКС-21), 2-орын - Абылайхан Сахабин (СҚО олимпиадалық резервінің мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі), 3 - орын-Виталий Чирва (СҚУ құрамасы. М. Қозыбаева).